RD v Humpolci, realizace 2008

RD v Humpolci, realizace 2008
Zděný rodinný dům rozlehlejšího typu. Investor si uvědomoval nutnost vzduchotechniky  a proto byl naší firmou vybaven systémem teplovzdušného vytápění a větrání s rekuperací odpadního tepla za využití vzduchotechnické jednotky Atrea Duplex RK2. Hlavní zdroj tepla je plynový kotel. V centrální místnosti je postaven krb. Teplo z krbu je distribuováno do zbylého domu za využití cirkulační funkce vzduchotechniky.

Více fotografií naleznete zde: fotogalerie RD Humpolec

NED-Drásov, realizace 2008

RD Drásov, okr. Brno-venkov,  realizace 2008
Rodinný dům postavený z cihelných bloků a zateplen minerální vatou. Pro vytápění a větrání domu byla využita kompaktní vzduchotechnická jednotka Atrea Duplex RK2. Hlavní zdroj tepla je plynový kotel. Systém je doplněn o velkoobjemový zásobník na teplou vodu, který je primárně nahříván solárními panely.

NED-Velké Meziříčí, realizace 2008

ned-jihlava

Moderně pojatý rodinný dům s prvky funkcionalismu vystavený z cihelných bloků a zateplen EPS spadající do kategorie nízkoenergetických domů.

Číst dál...

NED Jiřín, realizace 2007-8

nízkoenergetický dům Jiřín

Zděná stavba z pálených keramických bloků. Obvodové zdivo tl. 300 mm doplněno dvouvrstvých systémem tepelné izolace z EPS. 

Číst dál...

NED Třesov, realizace 2008

p7206596 620x246

Kompaktní jednopodlažní nízkoenergetický dům aspirující na parametry pasivního domu postavený systémem MEGMAX 350 o podlahové výměře cca. 110 m2.

Číst dál...