Navštivte reálné domy

          Zažít a správně se rozhodnout

          Internet a další informační zdroje jsou našimi velikými pomocníky při získávání infomrací duležitých pro  rozhodnutí a to nejen při výstavbě rodinného domu. Především na internetu, kde autoři různých článků jsou zcela anonymní, či se podepíší smyšlenými jmény, je možné se dočíst v lepším případně mnoho polopravd, nebo ještě hůře narazíme na zavádějící informace většinou motivované konkurenčním bojem mezi jednotlivými technologiemi, výrobci či prodejci.

          Této skutečnosti jsme si vědomí a jsme rádi, že můžeme všem zájemcům o moderní způsoby větrání, vytápění a další technologie užívané při stavbách ve 21. století nabídnout návštěvu a případně i konzultační setkání v našem ukázkovém domu v Jiříně, okr. Jihlava. Setkání pro předem nahlášené jsou organizovány zpravidla 1. pátek v měsíci. Pracovní skupina by měla být z důvodu rozumné kapacity do 6 osob. Proto prosíme o objednání na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.  +420 774 244 744.

          Ukázkový nízkoenergetický dům je osazen nuceným větráním s rekuperací, cirkulačním teplovzdušným vytápěním, fotovoltaickým systémem, zabezpečovacím systémem, stavebními prvky z nepálených cihel a dalšími detaily, které se využívají při moderním stavění rodinných domů.  

 ned jirin