Financování, dotace

Dotační servis PDF Tisk Email

         

          Nová Zelená úsporám (NZU) již zakotvila mezi stavebníky v České republice a pomáhá investorům stavět kvalitnější domy.  Jsme rádi, že v roce 2014 jsme pomohli zákazníkům podat žádost o dotace převážně na pasivní domy v částce bez mála 6.000.000,- Kč.  

          V roce 2015 se očekává opět otevření výzvy k podání žádostí o dotace z NZÚ a již nyní  (k 1.3.2015) zpracováváme žádosti o dotace pro 3 nové pasivní domy. Na realizacích se podílíme jak ve formě zpracování žádosti a projektové dokumentace, tak i často samotnou realizací, kterou v naší oblasti dodávek rekuperace, vytápěcích  a energetických systémů  by měla provádět odborná firma. Zákazník často přivítá jednoho partnera, který mu ušetří čas, peníze a nervy při běhu dotačním systémem a samotnou realizací.      

          Jestliže uvažujete o stavbě pasivního domu či domu více zatepleného, neváhejte a informujte se u nás o možnosti získat dotaci z programu NZÚ. Po prvotním vyhodnocení Vašeho domu na základně zaslaných podkladů si sjednáme schůzku a vše detailně probereme. Na základě maxima informací si sami vyhodnotíte, zda se budete ucházet o přiznání dotace např. v případně pasivního domu ( 400.000,- + 35.000,- Kč či 550.000,- + 35.000,-Kč) a pověříte nás vyřízením administrativní stránky věci. Naše služby Vás dle obtížnosti budou stát nad rámec úhrady z dotace do 20.000,-Kč. 

         Jestliže Vás naše nabídka zaujala, kontaktujete nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel.   + 420 774 244 744  , případně více o dotacích naleznete na www.novazelenausporam.cz.